eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 16 juni 2010
Schatting
€ 500
€ 600
€ 455
2
Kavelnummer
859
Amberkleurige "
Serica
" vaas (no.6) met tincraquelé, ontwerp
A.D.Copier
1928, uitvoering
A.D.Copier, glasontwerper / glaskunstenaar
, Reino Liefkes 1e Druk: pag.93, afb.6
Gemerkt
Geëtst driehoekig serica merk
1928
Klein stootplekje op rand, krasje op zijkant en lichte waas
20,3 cm. / 8 inch
16 cm. / 6,3 inch