eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 400
€ 600
€ 250
54
Kavelnummer
459
Grenehouten zgn.
kratstoel
naar ontwerp van
Gerrit Rietveld
1934, uitvoering
Cassina
/ Italië ca.1980
Made in Cassina
, pag.95
Cassina / Italië
Gemerkt
Gebrandmerkt: 294, Cassina & Meubelmakerij Rietveld, Adr.van Ostadelaan 25
ca.1980
Sporen van gebruik
60,5 cm. / 23,8 inch
55,5 cm. / 21,9 inch