eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 200
€ 240
€ 160
1
Kavelnummer
305
Groenviolet glazen
Sonoor
hors d'oeuvreschaal "
Tournant
", ontwerp
A.D.Copier
1938, uitvoering
Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon
, 4e druk: pag.119, afb.151
Gemerkt
Meegeperst merk CL
1938
5,5 cm. / 2,2 inch
30,7 cm. / 12,1 inch