eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: woensdag 16 juni 2010
Schatting
€ 160
€ 190
€ 145
1
Kavelnummer
419
Helderglazen waterbeker met
emailleverf decoratie
met tekst "
Jubileum H.M. Koningin Wilhelmina 1898-1923
", ontwerp
A.D.Copier
1923, uitvoering
Model afgebeeld in:
Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon
, 4e druk: pag.87, afb.96
Gemerkt
Geëtst monogram ontwerper
1923
11,7 cm. / 4,6 inch