eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 20
€ 80
€ 405
35
Kavelnummer
68
Aardewerk schaaltje & 4 eierdoppen met polychrome lineaire decoratie, ontwerp
C.J.van der Hoef
1904-'07, uitvoering
Plateelbakkerij Haga
/ Purmerend
Purmerends Jugendstil Aardewerk 1895-1907
: pag.164
Plateelbakkerij Haga / Purmerend
Gemerkt
Gestempeld: Haga / Purmerend merk
1904-'07
Zeer slechte staat
6,5 cm. / 2,6 inch
14,7 cm. / 5,8 inch
27 cm. / 10,6 inch