eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 23 februari 2009
Schatting
€ 20
€ 40
€ 21
9
Kavelnummer
456
Kunststof rekenmachine
Braun protocol ET 90
, uitvoering
Braun
/ Duitsland 1995
Braun / Duitsland
Gemerkt
Braun
1995
Nieuw in doos
14 cm. / 5,5 inch
8,1 cm. / 3,2 inch