Veiling datum: zondag 31 oktober 2021
Schatting € 25000 - € 30000
Hamerbedrag € 19000
Kavelnummer
151

Mahoniehouten Amsterdamse School secretaire met coromandel en ebbenhouten details, ontwerp Michel de Klerk (1884-1923), uitvoering 't Woonhuys / Amsterdam, herkomst: Huize De Helm, Overveen 1916

VERKOCHT IN DE AFTERSALE

Afgebeeld in: Art Deco Magazine "Schatten uit een Amsterdamse School villa, 2013, nr 8, pag.20

't Woonhuys / Amsterdam
Gemerkt
Middelste binnenkastje zit op slot
114 cm. / 44,9 inch
100,5 cm. / 39,6 inch
80 cm. / 31,5 inch