Veiling datum: zondag 31 oktober 2021
Schatting € 1000 - € 1400
Hamerbedrag € 1300
Aantal biedingen 7
Kavelnummer
104

Vrijgeblazen glazen Unica vaas met zwartglazen glazuurlaag en oranje glasdraden, ontwerp Chris Lanooy, uitvoering Glasfabriek Leerdam 1926-1928 (herkomst: Kunstconsult, Amstelveen 2012)

Een vergelijkbare vaas met zelfde technieken: "Leven in een verzameling, de collectie Meentwijck, nr. 252, pag. 218

Gemerkt
Nee / Authenticiteitsverklaring Kunstconsult aanwezig
1926-'28
17,8 cm. / 7 inch
18,5 cm. / 7,3 inch