Veiling datum: zondag 31 oktober 2021
Schatting € 800 - € 1000
Hamerbedrag € 1300
Aantal biedingen 12
Kavelnummer
301

Lamp "Tahiti", ontwerp Ettore Sottsass 1981, uitvoering Memphis / Milano, Italie (herkomst: aangekocht bij Copi Design in Den-Haag). In originele verpakking

Tentoonstellings catalogi;
Ettore Sottsass furniture and a few interiors, Milano, Galleria Rocca6 1985, pag.105
&
Memphis 1981-1988, Groninger Museum 1989, afb.154

Memphis / Italie
Gemerkt
Plaatje aan onderzijde met; Memphis Milano, E.Sottsass, 1981 & made in Italy
1981
In goede werkende staat
64 cm. / 25,2 inch
38 cm. / 15 inch
10,3 cm. / 4,1 inch