Veiling datum: zondag 31 oktober 2021
Schatting € 1800 - € 2000
Hamerbedrag € 1500
Kavelnummer
63

Aardewerk vaas (mod.no.3) met polychroom geglazuurde decoratie "Vredesbloem", schilder Willem Elstrodt, ontwerp T.A.C.Colenbrander, uitvoering Plateelbakkerij Ram / Arnhem 1922

Model afgebeeld in: T.A.C.Colenbrander 1841-1930, Plateelbakkerij "Ram" te Arnhem (1921-1935): pag.46

Plateelbakkerij Ram / Arnhem
Gemerkt
Geschreven: Ram, Arnhem, Vredesbloem, WE
1922
Twee ingeplaktje stukje aan de voet - netjes gerestaureerd
29 cm. / 11,4 inch
11,5 cm. / 4,5 inch