Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting € 2000 - € 3000
Hamerbedrag € 1800
Kavelnummer
222
  • Aquarel met voorstelling van naakte dame, ontwerp voor ex-libris voor Madeleine de Vlam, ontwerp & uitvoering Jan Sluijters, in eigen atelier
  • Ex-libris voor Madeleine de Vlam, ontwerp & uitvoering Bart van der Leck 1943
Gemerkt
Jan Sluyters & BvdL '43
Ca. 1943
Beide ingelijst
11,5 cm. / 4,5 inch
23,8 cm. / 9,4 inch

Maten zijn van de afbeelding van het Jan Sluijters ontwerp