Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting
€ 2000 -
€ 3000
€ 1800
1
Kavelnummer
222
- Aquarel met voorstelling van naakte dame, ontwerp voor ex-libris voor Madeleine de Vlam, ontwerp & uitvoering Jan Sluijters, in eigen atelier
- Ex-libris voor Madeleine de Vlam, ontwerp & uitvoering Bart van der Leck 1943
Gemerkt
Jan Sluyters & BvdL '43
Ca. 1943
Beide ingelijst
11,5 cm. / 4,5 inch
23,8 cm. / 9,4 inch
Maten zijn van de afbeelding van het Jan Sluijters ontwerp