Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting € 1800 - € 2400
Hamerbedrag € 2000
Aantal biedingen 6
Kavelnummer
70

Opaak mintgroen glazen Unica vaas (H 232) met zwart antimoon craquelé, met omgeslagen rand en op aangezette helderglazen voet, ontwerp A.D.Copier 1930-'31, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Gemerkt
Met diamantpen: Leerdam Unica, ADCopier & H 232
1930-'31
20 cm. / 7,9 inch
13,5 cm. / 5,3 inch