eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting
€ 1200
€ 1500
€ 1100
6
Kavelnummer
21
Aardewerk wandschotel met polychrome decoratie, uitvoering
Rozenburg
, Den Haag 1895
Rozenburg / Den Haag
Gemerkt
Geschilderd: 76, Rozenburg, den Haag, M
1895
38,8 cm. / 15,3 inch