Rainchild, fotograaf Machiel Botman, 1e druk, uitgave van Le point du jour Editeur, Parijs / Frankrijk, Limited collectors edition gemerkt met U (oplage van 26 exemplaren in het Frans) gesigneerd in zwarte viltstift, foto gesigneerd in potlood