Veiling datum: woensdag 21 april 2021
Schatting € 300 - € 400
Hamerbedrag € 200
Kavelnummer
1341

Rainchild, fotograaf Machiel Botman, 1e druk, uitgave van Le point du jour Editeur, Parijs / Frankrijk, Limited collectors edition gemerkt met U (oplage van 26 exemplaren in het Frans) gesigneerd in zwarte viltstift, foto gesigneerd in potlood

2004
Hardcover met linnen en papieren omslag en acetaat omslag, in een slipcase met linnen, tekst in het Frans, ongepagineerd
28 cm. / 11 inch
22,5 cm. / 8,9 inch