Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 3
Aantal biedingen 3
Kavelnummer
790

Ets met voorstelling van boerderij met kippen, ontwerp & uitvoering Sam (Samuel) Schellink (Utrecht 1876 - 1958) / in eigen atelier 1915

In eigen atelier
Gemerkt
In etsplaat: Sam Schellink & in potlood: Sam Schellink 1915
1915
In houten lijst achter glas
11,4 cm. / 4,5 inch
16 cm. / 6,3 inch