eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting
€ 80
€ 120
€ 70
14
Kavelnummer
963
Porseleinen schaal van een
waterlelie
(mod.no.2359), uitvoering
Bing & Grøndahl
/ Denemarken
Bing & Grøndahl / Denemarken
Gemerkt
Gestempeld: B&G merk & geschreven 2359 EC
26,5 cm. / 10,4 inch