Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting € 160 - € 240
Hamerbedrag € 130
Aantal biedingen 4
Kavelnummer
933

Oranje glazen vaasje "Beatrix", uitgegeven in een oplage van 1000 stuks ter gelegenheid van 75e verjaardag van Koningin Beatrix, ontwerp Menno Jonker 2013, uitvoering Glasfabriek Leerdam, in originele verpakking en met door Menno Jonker gesigneerd certificaat

Gemerkt
Met graveerpen: Royal Leerdam Crystal 1000-992 M.Jonker. & met Leerdam sticker
2013
11,5 cm. / 4,5 inch
12,5 cm. / 4,9 inch