Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting € 2400 - € 3600
Hamerbedrag € 3400
Aantal biedingen 12
Kavelnummer
110

Een "eierschaal" theeservies, bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan, met polychroom beschilderde florale decoratie uitvoering Rozenburg / Den Haag 1899

Rozenburg / Den Haag
Gemerkt
Gestempeld: Rozenburg merk, werkordernr. 292
1899
Enkele barstjes en reparaties. U kunt een conditierapport aanvragen via email.
17,5 cm. / 6,9 inch
18 cm. / 7,1 inch

Rozenburg heeft het eierschaalporselein voor het eerst gepresenteerd op de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1900. Deze set is al in 1899 gemaakt en moet daardoor één van de eerste serviezen in eierschaal zijn.