eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting
€ 300
€ 340
€ 400
8
Kavelnummer
155
Geelglazen
Unica
schaal, ontwerp
Floris Meydam
ca. 1970. Met originele brief van Floris Meydam.
Gemerkt
Nee, maar volgens bijgevoegde brief een unica van Floris Meydam
Ca. 1970
9,2 cm. / 3,6 inch
28,2 cm. / 11,1 inch
35,4 cm. / 13,9 inch