Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting € 300 - € 500
Hamerbedrag € 320
Aantal biedingen 14
Kavelnummer
9

Eikenhouten armstoel, met omgekeerde A-poten en zichtbare houtverbindingen, ontwerp toegeschreven aan H.P. Berlage, uitvoering onbekend, Amsterdam ca.1895

Ter vergelijking: zie afbeelding in "H.P. Berlage ontwerpen voor het interieur", pag. 18 voor armstoel met vergelijkbare constructie

Gemerkt
ca. 1895
Gebruikte staat, bekleding is beschadigd
115 cm. / 45,3 inch
65 cm. / 25,6 inch
65 cm. / 25,6 inch