Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting € 240 - € 360
Hamerbedrag € 300
Aantal biedingen 9
Kavelnummer
733

Porseleinen polychroom beschilderd beeld van "Torenvalk", ontwerp Wilhelm Krieger , uitvoering Hutschenreuther (Abteilung für Kunst), Selb / Duitsland 1922-1929

Afgebeeld: 'Im Zeichen des Löwen, Porzellan aus Künstlerhand", pag. 292

Hutschenreuther, Selb / Duitsland
Gemerkt
Gestempeld: Hutschenreuther merken
1922-1929
Het beeld is gaaf, alleen een plekje op buik waar ondersteuning is geweest in de oven (productie)
39 cm. / 15,4 inch