eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting
€ 1200
€ 1500
€ 800
1
Kavelnummer
189
Dunwandig porseleinen
vaas
, ontwerp & uitvoering
Babs Haenen
, in eigen atelier, Amsterdam 1981
Gemerkt
Geschreven: Monogram & 81
1982
26,8 cm. / 10,6 inch
20 cm. / 7,9 inch