Steengoed bronskleurige "Multipel" vaas, ontwerp & uitvoering Jan van der Vaart 1989, uitgevoerd in 1995 in eigen atelier
Jan van der Vaart, Multipels 1967-1997, Keramiekmuseum het Princessehof - Leeuwarden: afb.65
Herkomst: Carla Koch / Amsterdam