Veiling datum: maandag 19 april 2021
Schatting € 340 - € 400
Hamerbedrag € 360
Aantal biedingen 9
Kavelnummer
708

Steengoed bronskleurige "Multipel" vaas, ontwerp & uitvoering Jan van der Vaart 1989, uitgevoerd in 1995 in eigen atelier

Jan van der Vaart, Multipels 1967-1997, Keramiekmuseum het Princessehof - Leeuwarden: afb.65

Gemerkt
Ingekrast: vdVaart, wiel & 95
1995
23,5 cm. / 9,3 inch
18,5 cm. / 7,3 inch

Herkomst: Carla Koch / Amsterdam