eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 19 april 2021
Schatting
€ 80
€ 120
€ 35
6
Kavelnummer
717
Twee wit geglazuurde
bierpullen
(2x), ontwerp
Keith Murray
, uitvoering
Wedgwood
/ Engeland ca. 1935
Wedgwood / Engeland
Gemerkt
Stempel: Wedgwood, made in England, Keith Murray
ca. 1935
12,3 cm. / 4,8 inch
12,8 cm. / 5 inch