eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 19 april 2021
Schatting
€ 80
€ 120
€ 35
9
Kavelnummer
459
Aardewerk
figuurtje
van een
paard
, ontwerp
Inka Klinckhard (geb.1922)
ca. 1960
Gemerkt
Onderzijde: Inka Klinckhard
Ca. 1960
Oortje van paard mist
4 cm. / 1,6 inch
6,7 cm. / 2,6 inch