eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting
€ 200
€ 300
€ 160
2
Kavelnummer
783
Persglazen schaal "
Epis
", ontwerp
Rene Lalique
1931, uitvoering
Lalique
/ Frankrijk
Lalique / Frankrijk
Gemerkt
Geetst merk: R. Lalique
1931
Enkele gebruikskrasjes
8,8 cm. / 3,5 inch
23,8 cm. / 9,4 inch