Polychroom beschilderde "Faïence de Purmerende" vaas (Mod.No.1017, schilder C. van der Worp, jaarletter D) met afbeeldingen van bloemen, uitvoering Wed.Brantjes & Co., Purmerend 1899
Afgebeeld: "Purmerends Jugenstil Aardewerk 1895-1907, pag. 64, no. 103