Veiling datum: dinsdag 20 april 2021
Schatting € 160 - € 200
Hamerbedrag € 120
Kavelnummer
770

Polychroom geglazuurd porseleinen schaal met decoratie van krab en vissen, ontwerp Erik Nielsen 1896, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken 1898 - 1923

Royal Copenhagen / Denemarken
Gemerkt
Royal Copenhagen merken onder bodem
1896
1898-1923
23,5 cm. / 9,3 inch
26,5 cm. / 10,4 inch