eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 19 april 2021
Schatting
€ 160
€ 200
€ 140
5
Kavelnummer
442
Sterling zilveren
suikertang
, uitvoering
Georg Jensen
, Denemarken ca. 1930
Georg Jensen / Denemarken
Gemerkt
Gestempelde merken
Ca. 1930
10,1 cm. / 4 inch