Veiling datum: woensdag 28 oktober 2020
Schatting € 140 - € 180
Hamerbedrag € 100
Kavelnummer
1197

RIJKS MUSEUM fotograaf Vincent Mentzel, 1e druk uit 2013, hors de commerce, niet verkrijgbaar in de boekhandel, genummerd  en gesigneerd in 2013, vormgeving Irma Boom office

2013
Softcover, zeer minimale gebruikssporen
6,8 cm. / 2,7 inch
23,8 cm. / 9,4 inch
12,6 cm. / 5 inch