eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 18 april 2021
Schatting
€ 150
€ 300
€ 300
13
Kavelnummer
25
Aardewerk vaas, versierd met lusterglazuur "
Kamo
", uitvoering
Mobach
/ Utrecht 1925 - 1935
Mobach / Utrecht
Gemerkt
Kamo
1925 - 1935
24,8 cm. / 9,8 inch
23 cm. / 9,1 inch