eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 100
17
Kavelnummer
710
Gedecoreerde aardewerk wand
plaquette
, ontwerp & uitvoering
Hannie Mein
ca.1985
Gemerkt
Hannie Mein
ca.1985
23,5 cm. / 9,3 inch
33,5 cm. / 13,2 inch