eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 130
18
Kavelnummer
1014
Zilveren "Art Deco"
ketting
met markasietjes, ontwerper & uitvoering onbekend, ca.1930
Gemerkt
Gestempeld: "935" en "835"
ca.1930
24,5 cm. / 9,6 inch