Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 70
Aantal biedingen 10
Kavelnummer
899

Polychroom beschilderd "Faïence de Purmerende" kannetje (model no.1023), uitvoering Wed.Brantjes & Co., Purmerend 1895-1904

Model afgebeeld in: Purmerends Jugendstil Aardewerk 1895-1907: pag.70, afb.127

Wed.Brantjes & Co., Purmerend
Gemerkt
Geschilderd: Brandjes merk & model no. 1023
1895-1904
Crackje in oor
17 cm. / 6,7 inch
14 cm. / 5,5 inch