Veiling datum: zondag 25 oktober 2020
Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 110
Aantal biedingen 11
Kavelnummer
171

Polychroom beschilderde "Faïence de Purmerende" vaas (mod.no.1014 / dec. letter E) met afbeeldingen van bloemen, uitvoering Wed.Brantjes & Co., Purmerend 1895-1904

Model afgebeeld in: Purmerends Jugendstil Aardewerk 1895-1907: pag.60, afb.084

Wed.Brantjes & Co., Purmerend
Gemerkt
Geschilderd: Brandjes merk met Decornummer "E", Modelnummer 1014, NB
1895-1904
Diverse restauraties
26 cm. / 10,2 inch
13 cm. / 5,1 inch