eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 180
€ 240
€ 80
11
Kavelnummer
729
Halogeen
vloerlamp
, ontwerp
Sergio Carpani
1980, uitvoering
Stilnovo
/ Italië
Stilnovo / Italië
Gemerkt
Stilnovo
1980
Gebruikte werkende staat, dimmer defect
183,5 cm. / 72,2 inch