eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting
€ 80
€ 120
€ 110
18
Kavelnummer
629
Blauw glazen
vaas
, ontwerp
Alvar Aalto
1936, uitvoering
Iittala
/ Finland op latere datum
Iittala / Finland
Gemerkt
Geëtst: Alvar Aalto & Iittala sticker
1936
Later date
16 cm. / 6,3 inch
20,5 cm. / 8,1 inch