eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting
€ 160
€ 200
€ 130
4
Kavelnummer
351
Gebrandschilderd houten
boekensteunen
afgewerkt met koper, ontwerper & uitvoering onbekend, ca.1930
Gemerkt
ca.1930
Blokje hout mist
19 cm. / 7,5 inch
14 cm. / 5,5 inch
15 cm. / 5,9 inch