eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 160
€ 240
€ 150
21
Kavelnummer
699
Houten ronde
salontafel
met vier poten op ronde voet, ontwerp & uitvoering onbekend ca.1930
Gemerkt
ca.1930
Goede gebruikte staat
60 cm. / 23,6 inch
68 cm. / 26,8 inch