eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 45
9
Kavelnummer
714
Koffietafel
, met houten frame en rond afneembaar glazen blad, ontwerp & uitvoering onbekend ca.1950
Gemerkt
ca.1950
Goede gebruikte staat, enige slijtage aan verf
50,9 cm. / 20 inch
78,3 cm. / 30,8 inch