Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 40
Aantal biedingen 10
Kavelnummer
354

Groen glazen "Sonoor" schaal met tincraquelé, ontwerp A.D.Copier 1938, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon, 4e druk: pag.111, afb.137

Gemerkt
1938
Enkele minimale krasjes
10 cm. / 3,9 inch
33,4 cm. / 13,1 inch