eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 160
€ 240
€ 240
13
Kavelnummer
690
Bronzen
sculptuur
van een
hert
op marmeren voet, ontwerper & uitvoering onbekend ca.1920
Gemerkt
ca.1920
17,7 cm. / 7 inch
13,2 cm. / 5,2 inch
6 cm. / 2,4 inch