eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: zondag 25 oktober 2020
Schatting
€ 300
€ 400
€ 30
7
Kavelnummer
41
Aardewerk sculptuur "
Ouders met kind
", ontwerp & uitvoering
Frans Werner (1879 - 1955)
, 1955
In eigen atelier
Gemerkt
In de klei geschreven: Frans Werner 1955
1955
Arm van het kind ontbreekt
32 cm. / 12,6 inch
28,5 cm. / 11,2 inch