Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 90
Aantal biedingen 16
Kavelnummer
694

Een set van vier gedeeltelijk blauw geglazuurde porseleinen achtkantige kommetjes, ontwerp & uitvoering Corien Ridderikhoff, in eigen atelier / Amsterdam 2006, herkomst: Expositie Keramuze 5 / Bilthoven

Gemerkt
Geschreven: CR 06 (1x) & handtekening (2x)
2006
3,5 cm. / 1,4 inch
8,6 cm. / 3,4 inch

Biografie