eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 180
€ 220
€ 80
12
Kavelnummer
847
Gebogen beukenhouten
tafeltje
, uitvoering
J.&J. Kohn
, Wenen / Oostenrijk ca.1900
J.&J. Kohn, Wenen / Oostenrijk
Gemerkt
ca.1900
Gebruikte staat, bovenblad opnieuw gekleurd
70,6 cm. / 27,8 inch
38 cm. / 15 inch
58 cm. / 22,8 inch