eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 26 oktober 2020
Schatting
€ 200
€ 300
€ 110
10
Kavelnummer
563
Bronzen
wandapplique
van putto met druiventrossen, in de stijl van
Michael Powolny
ca.1920
Gemerkt
ca.1920
44 cm. / 17,3 inch
26,5 cm. / 10,4 inch