Veiling datum: zondag 25 oktober 2020
Schatting € 1500 - € 2000
Hamerbedrag € 1200
Kavelnummer
150

Een stel zilveren vijflichts Art Nouveau kandelaars (2x), ontwerp & uitvoering onbekend, Oostenrijk ca. 1900

Gemerkt
Gestempeld: landenkeur Oostenrijk & meesterteken (onleesbaar)
ca. 1900
Lichte gebruikssporen
51 cm. / 20,1 inch
31,5 cm. / 12,4 inch

Beide delen gestempeld met zelfde zilverkeuren

Gewicht van kandelaars tesamen (2x): 3,72 kg (voeten zijn opgevuld)

Kandelaars zijn zonder bovenstuk ook te gebruiken als kleine kandelaars