Schatting € 120 - € 160
Hamerbedrag € 70
Aantal biedingen 13
Kavelnummer
706

Series 7 Chair (vlinderstoel, model 3107), esdoorn gebogen plywood zitting, verchroomd metalen buisframe met rubber doppen, ontwerp Arne Jacobsen 1955, uitvoering Fritz Hansen / Denemarken 1973

Afgebeeld in: 1000 Chairs, Taschen: pag.344

Fritz Hansen / Denemarken
Gemerkt
Op plastic kap: Made in Denmark by Fritz Hansen 1973
1955
1973
Gebruikssporen
77 cm. / 30,3 inch
49,2 cm. / 19,4 inch
49 cm. / 19,3 inch