Schatting € 80 - € 120
Hamerbedrag € 80
Aantal biedingen 13
Kavelnummer
742

Litho "Mae West", ontwerp & uitvoering Jan Cremer (1940) / in eigen atelier 1975

Gemerkt
Geschreven (rechtsonder): Jan Cremer 75, 25/150
1975
38 cm. / 15 inch
53 cm. / 20,9 inch

Ingelijst achter glas met passe-partout

Maten zijn van de afbeelding