eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 80
€ 120
€ 40
12
Kavelnummer
687
Wit metalen
staande lamp
, ontwerper mogelijk Cristophe Gevers, uitvoering
Light
/ België ca.1980
Light / België
Gemerkt
Light Belgium
ca. 1980
128 cm. / 50,4 inch